Lifestyle

Dlaczego blog?

13 lutego 2017

Kiedy zaczęłam zwracać większą uwagę na to jak spędzam swój wolny czas, z jakimi ludźmi się spotykam, co jem, jak pielęgnuję swoje ciało, poczułam, że zaczynam żyć – świadomie, szczęśliwie, spokojnie. Zaczęłam zauważać zależności, których wcześniej nie widziałam i doświadczać wyjątkowości chwil, które jeszcze jakiś czas temu wydawały mi się błahe.

Chcę podzielić się z tobą moimi poszukiwaniami i doświadczeniami, które przybliżają mnie każdego dnia do hygge, czyli pięknego życia.

Książka. Zawsze muszę mieć jakąś pod ręką.

Życie w mieście sprawia, że przestajemy zwracać uwagę na to co nas otacza. Zabiegani, w pośpiechu lecimy do biura, z biura na spotkanie biznesowe, ze spotkania na zakupy, z zakupów zmęczeni do domu i tak mijają nam kolejne dni. Nie mamy nawet czasu, aby pomyśleć jak się czujemy, czy tryb życia, który prowadzimy wpływa na nas dobrze oraz co dobrego możemy zrobić na swojej duszy i ciała.

Chcę ci pokazać, że warto zatrzymać się na chwilę.

Fotografia. Uwielbiam patrzeć na świat oczami innych.

Uwiadomienie sobie jak działa nasz organizm i nasze ciało może być kamieniem milowym w poszukiwaniu stanu doskonałego – zdrowia i piękna w jednym. Wiedza o tym, jakich składników odżywczych potrzebujesz, jakich witamin powinnaś dostarczać, jakie kosmetyki i zabiegi warto, abyś stosowała może sprawić, że zmienisz punkt widzenia i poczujesz się dobrze w swoim ciele.

Chcę ci pokazać jak możesz dbać o siebie w oparciu o zdrowe odżywianie i sprawdzone kosmetyki.

Kuchnia. Slow food z przyjaciółmi to jeden z moich ulubionych sposobów na spędzanie wolnego czasu.

 

Przeczytaj również

Brak komentarzy

Napisz co myślisz