Zdrowie i uroda

Korzystaj ze słońca w pełni dzięki profesjonalnej ochronie

20 czerwca 2018

Słońce jest niezbędne do życia. W małych dawkach korzystnie wpływa na nastrój  i może być doskonałym lekarstwem na niektóre formy depresji sezonowej. Wspiera też  syntezę witaminy D, która jest niezbędna do odkładania się wapnia w naszych kościach. Aby wykorzystać to dobroczynne działanie, wystarczy 15 minut pobytu na słońcu dziennie. Jednak zbyt duża dawka promieni słonecznych i niewystarczająca ochrona szkodzi naszej skórze – przyczynia się do przedwczesnego starzenia oraz zwiększa ryzyko wystąpienia nowotworów.

Idealnie do ochrony przed promieniowaniem słonecznym sprawdzą się produkty od marek: KLAPP Cosmetics, Dermedic, Sesderma, czy Bioderma.

Wszystkie te produkty są szybko wchłanialne, wodoodporne, posiadają lekką konsystencję, dlatego polecane są również dla osób uprawiających sport. Dzięki zawartości substancji aktywnych i witamin, preparaty dodatkowo pielęgnują skórę, sprawiając że jest ona maksymalnie nawilżona i odżywiona. Co ważne – nie hamują procesu opalania, jedynie zapewnia jego bezpieczeństwo. Dzięki lekkiej konsystencji produkty szybko się wchłaniają nie pozostawiając na skórze lepkiego filmu. Bogaty skład, oprócz wysokiej ochrony, zapewnia również odpowiednie nawilżenie i niezbędne odżywienie skóry zarówno twarzy, jak i ciała. Kosmetyki te doskonale sprawdzą się podczas wakacyjnych urlopów, jak i na co dzień w mieście.

 

 

Przeczytaj również

Brak komentarzy

Napisz co myślisz