Czy dotykanie piersi jest zdrowe?

Przed dotknięciem piersi, naucz się jak wykonać samobadanie piersi. Zacznij od zbadania okolic pachy i obojczyka, a następnie przesuwaj się w kierunku piersi. Użyj lekkiego, średniego i mocnego nacisku, aby poczuć powierzchnię i żebra. Powtórz te kroki na lewej piersi. Po zakończeniu samobadania piersi sprawdź, czy nie ma żadnych zmian na skórze i zanotuj je.

Mężczyźni lubią kobiece piersi

Nie jest tajemnicą, że mężczyzn naturalnie pociągają kobiece piersi. Według badań przeprowadzonych przez University of Nebraska-Lincoln, mężczyźni spędzają więcej czasu podziwiając klatkę piersiową kobiety niż jej inne części ciała. Chociaż kobiety mogą czuć się zakłopotane tym przyciąganiem, mężczyźni nie są zaskoczeni. Jest to część ich biologicznego okablowania.

Atrakcja do kobiecych piersi może być związana z nieświadomym uprzedzeniem ewolucyjnym. W przeszłości selekcja płciowa faworyzowała kobiety z piersiami, które mężczyźni uważali za atrakcyjne. Ta pętla sprzężenia zwrotnego doprowadziła w końcu do trwale nabrzmiałych piersi u Homo sapiens. Męska preferencja dla kobiecych piersi jest niemal powszechna zarówno wśród heteroseksualnych mężczyzn, jak i homoseksualnych kobiet.

Uczucia mężczyzn wobec kobiecych piersi związane są z hormonem oksytocyną, który kojarzy się z miłością i przywiązaniem. Dotykanie piersi kobiety uwalnia ten związek chemiczny, który pomaga mężczyznom nawiązać z nią więź. Substancja ta wyzwala również pozytywne uczucia w stosunku do kobiet. Mężczyźni nie mogą się oprzeć tej ewolucyjnej potrzebie.

W badaniu mężczyźni zostali poproszeni o ocenę atrakcyjności piersi kobiety. Oceniali wielkość piersi pod względem rozmiaru i kształtu. Badacze zaobserwowali, że mężczyźni oceniali kobiety z dużymi piersiami jako bardziej atrakcyjne niż kobiety z małymi piersiami. Obserwatorzy zostali poproszeni o ocenę kobiecych piersi na podstawie obu stron ciała. Mężczyźni, którzy oceniali kobiety z dużymi piersiami, częściej pozostawali w długotrwałych związkach.

Wielkość piersi kobiety ma znaczenie dla jej seksapilu. Średnia wielkość piersi wśród mężczyzn jest obecnie większa niż jeszcze dwie dekady temu. Należy również pamiętać, że mężczyźni lubią zarówno wygląd, jak i dotyk piersi.

Mężczyzn pociągają piersi kobiet

Męski pociąg do piersi kobiet jest pierwotnym instynktem. Kobiety szukają miejsca do zasadzenia nasion, więc mężczyzn pociągają te kobiece cechy. Chociaż niektórzy mężczyźni czują się zakłopotani swoją atrakcyjnością, jest to naturalne zjawisko. To nie jest oznaka słabości, to wręcz oznaka siły.

Mężczyzn pociągają kobiety o średnich, dużych i bardzo dużych piersiach. Jednak ci mężczyźni, którzy wysoko oceniają rozmiar piersi kobiety, mają seksistowski lub wrogi stosunek do kobiet. Uważają też, że kobiety z dużymi piersiami są potulne i słabe. Niektórzy badacze sugerują, że jest to powszechna cecha psychologiczna wśród mężczyzn.

Piersi są również ważne dla reprodukcji i uważa się, że mężczyzn pociągają kobiety, które mają pełny dekolt. Oprócz wywoływania orgazmu, stymulacja piersi jest również uważana za dobry sposób na budowanie silnej więzi między dwojgiem partnerów. Uważa się również, że stymulacja piersi wyzwala uwalnianie hormonu więzi – oksytocyny, która odgrywa ważną rolę w karmieniu piersią i w romantycznych związkach.

Istnieje wiele teorii na temat powodów, dla których mężczyzn pociągają piersi kobiety, ale ważne jest, aby pamiętać, że mężczyźni mogą mieć różne powody, dla których chcą uprawiać seks z kobietą. Jedna z teorii sugeruje, że mężczyźni mogli rozwinąć biologiczną atrakcję do piersi, ponieważ są one oznaką dojrzałości seksualnej. Inną możliwością jest to, że atrakcja jest wynikiem ewolucji.

Ważne jest, aby zauważyć, że piersi nie powiększają się, gdy kobieta jest dotykana przez mężczyznę. Jednak sutki stają się bardziej widoczne. Jest to spowodowane uwalnianiem się oksytocyny, która sprawia, że sutki są wzniesione. Sutki mogą również stymulować pożądanie seksualne mężczyzn.

Mężczyźni chcą dotykać piersi kobiet

Mężczyźni mają pierwotny instynkt do kobiet. Dotykanie piersi kobiety jest jednym ze sposobów na ich przyciągnięcie. Jest to atrakcyjny gest, ale wymaga również pozwolenia. Może to być krępujące dla kobiety, ale jest to naturalne. Wielu mężczyzn czuje się zakłopotanych dotykając piersi kobiety, ale w rzeczywistości jest to całkowicie naturalne, że chcą to zrobić.

Jedna z teorii sugeruje, że mężczyźni lubią kobiece piersi, ponieważ łączy ich to z matkami. Niemowlęta łączyły się ze swoimi matkami, przywierając do piersi matki. Ten sam system mózgowy powoduje, że mężczyźni chcą dotykać piersi kobiety, gdy są dorośli.

Dotykanie piersi kobiety pomaga również mężczyźnie czuć się bezpiecznie. Kiedy mężczyzna dotyka piersi kobiety, sygnalizuje, że czuje się komfortowo i docenia jej ciało. To może sprawić, że kobieta poczuje się bardziej bezpieczna i szczęśliwa. Co więcej, może to również sprawić, że mężczyzna poczuje się doceniony.

Innym powodem, dla którego mężczyźni lubią dotykać kobiecych piersi jest to, że są one erogenne. Dotknięcie ich powoduje wzrost pobudzenia seksualnego u mężczyzny i kobiety. Kobiety są zafascynowane mężczyznami, którzy dotykają ich piersi. Ponadto lubią, gdy mężczyźni je całują.

To fakt, że mężczyzn pociągają kobiety, które są zdrowe i płodne. Posiadanie BrPSast daje mężczyznom wrażenie, że kobieta jest zdolna do posiadania dzieci i opiekowania się nimi. Dlatego naturalnym pragnieniem mężczyzn jest dotykanie piersi kobiety.

Piersi kobiet są jedną z najseksowniejszych części ciała kobiety. Mężczyźni lubią dotykać piersi i je ssać. Podczas gdy mężczyźni uważają piersi za miękkie, kobieta powinna czuć się komfortowo, gdy on lub ona je dotyka.

Mężczyźni lubią patrzeć na piersi kobiet

Badania wykazały, że mężczyźni lubią gapić się na piersi kobiet bardziej niż na jakąkolwiek inną część ich ciała, z wyjątkiem twarzy. Jednak eksperci nie zgadzają się co do przyczyny gapienia się na piersi przez mężczyzn. Niektórzy twierdzą, że mężczyźni gapią się, ponieważ uważają piersi za atrakcyjne wizualnie. Inni uważają, że to ewolucyjny pęd.

Jednym z powodów, dla których mężczyźni lubią kobiece piersi jest to, że są one oznaką płodności. Piersi sprawiają wrażenie, że kobieta jest w stanie począć dziecko i je pielęgnować. Mężczyźni są przyciągane do kobiet, które mają seksowne, dobrze ukształtowane piersi.

Czy to pociąg seksualny, czy po prostu fakt, że piersi są atrakcyjne, mężczyźni mają wrodzoną preferencję dla kobiet z dużymi, pełnymi piersiami. Wielu biologów ewolucyjnych uważa, że kobiety z pełnymi piersiami były preferowane, ponieważ miały więcej miejsca na przechowywanie tłuszczu potrzebnego do rodzenia dzieci. Sztuka jaskiniowa z kultur paleolitycznych również pokazuje kobiety z bardzo dużymi piersiami. To wrodzone pragnienie posiadania dużych piersi pomogło mężczyznom rozwinąć przekonanie, że posiadanie większego cycka jest oznaką dobrego zdrowia i zdolności do rodzenia dzieci.

Oprócz zamiłowania do piersi, mężczyźni są zafascynowani ciałami kobiet. Jako artyści, mężczyźni doceniają piękno kobiecego ciała. Podziwiają szczegóły kobiecego ciała. Piersi kobiety są tak pociągające, że mężczyźni często spędzają połowę rozmowy patrząc na nie.

Niektórzy mężczyźni lubią patrzeć na piersi kobiet, ponieważ dzięki nim czują się bardziej intymnie. Piersi to pierwsze atrybuty fizyczne, które zauważają potencjalni partnerzy. Często są obiektem ich fascynacji i mogą ujawnić wiele innych rzeczy o ich osobowości.

Mężczyźni lubią pieścić kobiece piersi

Mężczyźni lubią pieścić piersi kobiety, ponieważ uważają je za miękkie i delikatne. Podczas gdy niektórzy mężczyźni są bardzo dzicy w stosunku do piersi, większość jest dość delikatna. Jest coś pocieszającego w dotykaniu kobiecych piersi, a większość kobiet to lubi!

Badania wykazały, że mężczyźni są bardziej pierwotni niż kobiety i może to być odzwierciedlone w sposobie, w jaki mężczyźni dotykają kobiecych piersi. Co ciekawe, ten rodzaj kontaktu wyzwala w organizmie mężczyzny przypływ testosteronu, co sprawia, że czuje się on bardziej pociągający dla kobiet.

Zanim mężczyzna zacznie dotykać piersi kobiety, powinien zapytać kobietę, czy jest to dla niej w porządku. Jeśli powie “nie”, może przejść do innych części jej ciała, takich jak ramiona, plecy, szyja czy talia. Zawsze powinien być delikatny w stosunku do piersi kobiety, ponieważ istnieje delikatna równowaga pomiędzy dotykaniem a szczypaniem. Mężczyzna może również trzymać piersi kobiety, jeśli ona to preferuje.

Chociaż mężczyźni mogą uważać cycki kobiety za atrakcyjne, znaczenie piersi kobiety różni się w zależności od kultury. W Stanach Zjednoczonych kobiety mogą być zawstydzane za karmienie piersią, podczas gdy we Francji kobiety mogą chodzić topless. Z tych powodów, mężczyźni mogą mieć miękkie miejsce dla kobiecych piersi, w oparciu o ich dzieciństwo lub starożytną ewolucję człowieka.

Podobne tematy